Wjazd na AWF – opłata parkingowa AKTUALIZACJA Poprzedni wpis Turniej 11 Listopada Następny wpis Szkoła Vernea i...

Wjazd na AWF – opłata parkingowa AKTUALIZACJA

SZANOWNI  KLIENCI  AM TENIS

 

Aktualizacja z dnia, 04 października 2018

Szanowni  Klienci  AM TENIS

Tak jak informowaliśmy poprzednio jesteśmy w trakcie rozmów z kanclerzem AWF o nowych zasadach wjazdu na teren uczelni. To, że rozmowy prowadzimy dopiero po rozpoczęciu nowego roku szkolnego zostało spowodowane tym, że tak jak wszyscy, także i my zostaliśmy zaskoczeni drastyczną podwyżką wjazdów jednorazowych.

Jako alternatywę wjazdów jednorazowych na dziś mamy dla państwa tylko ofertę zakupu całorocznych kart wjazdowych bez ograniczenia czasu pobytu w cenie 350pln za sztukę.

Na naszą propozycję stworzenia elektronicznych kart abonamentowych na określona ilość wjazdów w cenie niższej niż 10pln za wjazd jednorazowy otrzymaliśmy od władz uczelni obietnicę, że takie rozwiązanie zostanie wprowadzone, ale termin jego wdrożenia zależy od trudności technicznych oraz możliwości firmy obsługującej elektroniczny system kontroli wjazdów.

Konkretna odpowiedź co do ewentualnego terminu powinna być znana za ok. Dwa tygodnie.

Prosimy państwa o wyrozumiałość i będziemy na bieżąco informować o postępach w naszych działaniach.

 

Informacja z dnia, 21 września 2018
Jesteśmy w trakcie rozmów o nowych zasadach wjazdu  z Kanclerzem AWF.Mając świadomość Państwa oczekiwań  zmierzamy  w kierunku rozwiązań korzystniejszych niż aktualne.
Mamy nadzieję na szybki postęp w sprawie i poinformujemy Państwa o tym niezwłocznie. Za całą sytuację – z naszej strony przepraszamy i prosimy o chwilę cierpliwości.

 

icon-sunny
wszystkie korty graja