SZKÓŁKA TENISOWA

Przedszkole Tenisowe

Przedszkole tenisowe przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zajęcia przeprowadzane są w formie zabaw i konkursów. W grupach ćwiczy jednocześnie maksymalnie sześcioro dzieci, z jednym instruktorem, na połowie kortu. Każde zajęcia to 60 minut wspaniałej zabawy. Treningi odbywają się we wtorki i w soboty.

WIęcej WIęcej

Szkolenia grupowe

Zajęcia grupowe z trenerem przeznaczone są dla uczniów w wieku od 7 lat w górę. Każde zajęcia trwają 1 godzinę zegarową. Odbywają się od poniedziałku do soboty. Grupy liczą maksymalnie 4 osoby. Wybór dni w których zajęcia będą się odbywać zależy od Państwa. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepsze efekty daje system treningowy 2 razy w tygodniu po godzinie gry.

WIęcej WIęcej

Treningi indywidualne

Treningi indywidualne to wspaniała forma dla chcących zmaksymalizować postępy w nauce. Zajęcia te przeznaczone są zarówno dla młodszych jak i dorosłych tenisistów. Jest to najlepszy sposób aby rozpocząć swoją przygodę z tenisem lub rozwijać już wcześniej nabyte umiejętności, korzystając w pełni z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów.

WIęcej WIęcej

Sekcja sportowa

Sekcja sportowa została stworzona z myślą o dzieciach chcących intensywnie trenować i startować w turniejach. Wszyscy zawodnicy są objęci specjalistycznym cyklem treningowym, wzbogaconym o zajęcia ogólnorozwojowe oraz zajęcia z psychologiem sportu. Mają zgrupowania, sparingi oraz turnieje w swoich kategoriach wiekowych. Nad wszystkim czuwa kadra o wieloletnim doświadczeniu.

WIęcej WIęcej
icon-sunny
Korty kryte 1-8 dostępne