OBOZY i WYJAZDY

OFERUJEMY WYJAZDY DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.

Obozy tenisowe i sportowe dla dzieci i młodzieży

Obozy sportowo rekreacyjne z tenisem przeznaczone dla dzieci w wieku 8 – 16 lat oraz sekcji sportowej. W programie m.in. 2,5 godziny tenisa dziennie, zajęcia ogólno-sportowe, wycieczki kajakowe, animacje wieczorne, ogniska i dyskoteki

Półkolonie dla dzieci do lat 12.

Fundacja A.M. Tenis organizuje dla dzieci zajęcia w ramach półkolonii stacjonarnych. Naszym celem jest aby dzieci, które nie wyjeżdżają z Warszawy spędzały aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Rodzinne obozy tenisowe

Wyjazdy rodzinne to wspaniały czas wzmacniający więzi pomiędzy dziećmi a rodzicami. W czasie obozu poza zajęciami tenisowymi i szkoleniem staramy się każdego dnia organizować zajęcia wymagające współpracy całych rodzin, tak abyście czuli że spędzacie wakacje razem.

Rodzinne obozy narciarskie

Program nauczania narciarstwa alpejskiego ułożyliśmy specjalnie z myślą o rodzinach z małymi dziećmi. Na wyjazdach pracujemy w małych grupach, dzieci i dorośli oddzielnie. Po południu prowadzimy dla dzieci ciekawy program animacyjny pod okiem naszej wspaniałej animatorki. Przed wyjazdem organizujemy zajęcia ogólnorozwojowe aby zadbać o odpowiednie przygotowanie do sezonu narciarskiego.

Wyjazdy narciarskie poza sezonem.

Skierowane do dorosłych, jeżdżących na każdym poziomie. Dają możliwość poszerzenia swojego „warsztatu narciarskiego” oraz spróbowania swoich sił w różnych, bardziej wymagających warunkach pozatrasowych. Jest to propozycja dla tych, którzy chcą podnieść sobie „narciarską poprzeczkę” i osiągnąć umiejętności pozwalające na bezpieczną i skuteczną jazdę w różnych warunkach śniegowych. Współpracujemy z SamFan oraz Espace Trans.

icon-sunny
Korty kryte 1-8 dostępne