OBOZY i WYJAZDY

OFERTA LATO 2018

Półkolonie Tenisowe 2018
AMTENIS / Półkolonie dla dla Dzieci, Lato, Bielany
WIęcej WIęcej
Obóz Tenisowy dla młodzieży
AM TENIS Obóz młodzieżowy 2018
WIęcej WIęcej
Rodzinny obóz tenisowy
AMTENIS Rodzinny obóz Tenisowy 2018
WIęcej WIęcej

W ofercie AM TENIS

Obozy tenisowe dla młodzieży

Obozy sportowo rekreacyjne z tenisem przeznaczone dla dzieci w wieku 8 – 16 lat oraz sekcji sportowej. W programie m.in. 2,5 godziny tenisa dziennie, zajęcia ogólno-sportowe, wycieczki kajakowe, animacje wieczorne, ogniska i dyskoteki

WIęcej WIęcej

Półkolonie

Fundacja A.M. Tenis organizuje dla dzieci zajęcia w ramach półkolonii stacjonarnych. Naszym celem jest aby dzieci, które nie wyjeżdżają z Warszawy spędzały aktywnie czas na świeżym powietrzu.

WIęcej WIęcej

Rodzinne obozy tenisowe

Wyjazdy rodzinne to wspaniały czas wzmacniający więzi pomiędzy dziećmi a rodzicami. W czasie obozu poza zajęciami tenisowymi i szkoleniem staramy się każdego dnia organizować zajęcia wymagające współpracy całych rodzin, tak abyście czuli że spędzacie wakacje razem.

WIęcej WIęcej

Rodzinne obozy narciarskie

Program nauczania narciarstwa alpejskiego ułożyliśmy specjalnie z myślą o rodzinach z małymi dziećmi. Na wyjazdach pracujemy w małych grupach, dzieci i dorośli oddzielnie. Po południu prowadzimy dla dzieci ciekawy program animacyjny pod okiem naszej wspaniałej animatorki. Przed wyjazdem organizujemy zajęcia ogólnorozwojowe aby zadbać o odpowiednie przygotowanie do sezonu narciarskiego.

WIęcej WIęcej

Narciarskie wyjazdy Free ride-owe

Wyjazdy Go Big dają ci możliwość poszerzenia swojego „warsztatu narciarskiego” oraz spróbowania swoich sił w różnych, bardziej wymagających warunkach poza trasowych. Jest to program dla tych, którzy chcą podnieść sobie „narciarską poprzeczkę” i osiągnąć umiejętności pozwalające na bezpieczną i skuteczną jazdę w każdych warunkach śniegowych.

WIęcej WIęcej
icon-sunny
wszystkie korty graja